Fenerbahçe’de Frey için yepyeni bir iddia

0

Pubis nedeniyle Almanya’da ameliyata alınan İsviçreli golcü oyuncu Frey hakkında çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Fıtık sorunu da yaşayan Frey’in Fenerbahçe’ye sağlıklı gelmediği iddia edildi. Fenerbahçe’nin sezon başında Zürih’ten transferini gerçekleştirdiği İsviçreli golcü Michael Frey ile alakalı olarak tartışmalara bir yenisi daha dahil edildi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un 600 bin avroya teklif edilmesine karşın almadığı öne sürülen 24 yaşındaki golcünün Fenerbahçe’ye 2,7 milyon avro bonservis rakamıyla imza atması sansasyona yol açmıştı. Her ne kadar sarı-lacivertliler ve Michael Frey, Erzurum iddialarını yalanlasa da kamuoyunun kafasındaki soru işaretleri hala bitmedi. Yıllık olarak takımından 1,2 milyon avrodan 4 senelik mukavelesi olan Michael Frey 24 maçta 5 gol, bir asistlik performans ortaya koyarken son haftalarda gözlerden kayboldu. Ersun Yanal zamanında ilk on biri unutan İsviçreli’nin dün Almanya’da ameliyat masasına yatması ise ağır bir iddiayı birlikte getirdi.

Comolli yaşamış olduğu sakatlığı biliyor muydu?

Pubis nedeniyle bıçak altına yatan Frey’in sakatlığının yeni olmadığı, aksine bu sorununa rağmen Fenerbahçe’ye transfer edildiği iddia edilen yeni bir durum oldu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.