Fenerbahçe Josef ve Guiliano’yu Satıp Yeni Takım Kurmak İstiyor

Spor Toto Süper Lig’de şu anda 4’üncü sırada yer alan Fenerbahçe’de sürekli olarak ilk 11 şansı elde eden birçok talibi olan Josef de Souza ve Giuliano'yu 25 milyon euro bonservis bedeli karşılığında elden çıkarmayı düşünüyor. UEFA'nın takibinden bu şekilde kurtulacak olan Fenerbahçe Yönetimi, en az sekiz transfer gerçekleştirecek.

0

Spor Toto Süper Lig’de şu anda 4’üncü sırada yer alan Fenerbahçe’de sürekli olarak ilk 11 şansı elde eden birçok talibi olan Josef de Souza ve Giuliano’yu 25 milyon euro bonservis bedeli karşılığında elden çıkarmayı düşünüyor. UEFA’nın takibinden bu şekilde kurtulacak olan Fenerbahçe Yönetimi, en az sekiz transfer gerçekleştirecek.

Transferde tekrardan UEFA Finansal Fair Play engeline yenik düşmek istemeyen Fenerbahçe müthiş bir plan hazırlığı içerisine girdi.

UEFA ile gerçekleştirilen anlaşma ile bonservis geliri yapmadan futbolcu alamayacak olan Sarı Kanarya, Avrupa’da pek çok takımın gözdesi olan Brezilyalı oyuncular Josef de Souza ve Giuliano’yu satacak. Ortaya çıkacak olan gelirle taraftarların yüzünü güldürecek bir takım meydana getirilecek.

Sezon başında İngiltere’ye transferinden kıl payı dönen Josef için menajerler aracılığıyla şu ana dek kulübe ulaşmış dört transfer teklif bulunuyor. Yönetim, Brezilyalı oyuncunun satışından 15 milyon Euro gelir gelmesini düşünüyor.

Avrupa’da önemli bir piyasası değeri olarak büyük takımların radarına giren Giuliano da yeni sezon planları içerisinde yer alıyor. Sambacı’nın bonservis fiyatını 10 milyon Euro olarak belirlendi. Giuliano, Dünya Kupası’nda oynarsa bu fiyat yükselecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home