Falın Tarihi

0


İnsan hep bilinmeyene karşı bir merak duyar. Bu insanın doğası gereği olan bir olaydır. Zaman içinde insanlar farklı yöntemler kullanarak geleceği keşfetmeye çalışmışlardır. Bunu yaparken de onlara yardımcı olacaklarını söyleyen kahin ve falcı gibi kişiler ortaya çıkmıştır. Yapılan araştırmalara göre fal 4000 bin yıl önce uygulanmış bir uygulamadır. İnsanlık ne kadar eski ise falda o kadar eskidir. Fal bakma hala günümüzde geçerliliğini koruyan bir uygulamadır. İnternetin bu kadar sık kullanılması fal hizmetlerini sanal ortama taşımıştır. Site en iyi fal sitesi ve en çok ziyaret edilen sitedir. Sitedefal yorumları yapan birçok falcı görev alır. Fal yorumu yapan falcılar özenle seçilir.

Müşterilerin yorumları ve tercih etmelerine göre fal bakma işlerine devam ederler. İyi fal baktığınızı düşünüyorsanız siteye fal yorumcusu olarak başvurabilirsiniz. Site bazı elemelerden geçirerek size dönüş yapacaktır. Sitede aşk falından evlilik falına kadar birçok fal çeşidi bulunur.Su falı en çok rağbet gören faldır. Bu çok özel bir fal türü olduğu için her su falı bakıyorum diyen kişiye inanmayın. Sitede su falı hizmeti yeni başlayan bir hizmettir. Deneyimli falcılar ve medyumlar tarafından bu hizmet verilir.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Türk kahvesi bizim kültürümüze has bir içecektir. Türk kahvesi denildiği zaman akla ilk gelen kahve falıdır. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır sözü tamda bizim kültürümüze uygun bir sözdür. Kahve falı bakan kişi sıkıntılarınızı, dertlerinizi, isteklerinizi fincanda ki şekillere göre yorumlar. Sitede kahve falı alanında uzman falcılar kahve falı bakar. Kahve falına bakan falcıyı siz seçersiniz. Canlı olarak fal baktırmak isterseniz sitede bulunan paketlerden almanız gerekir. Aldığınız pakete göre sınırsız fal baktırma hakkına sahip olursunuz. İçtiğiniz kahve fincanının resmini çekin ve siteye atın. Falcınız falınızı yorumlarken sorularınız varsa falcınıza sorun. Sitede bulunan falcıları puanlayarak görüşlerinizi belirtin.

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Tarot falı ilk olarak ortaçağda ortaya çıkmıştır. Tarot falı baktırmak için kartlara ihtiyaç vardır. Tarot kartları 78 adettir. Tarot kartlarında bulunan sayılar ve motifler kartlara mistik bir hava katar. Tarot kartları açılarak geçmişte ve günümüzde olan olaylar hakkında yorumlar yapılır. Gelecek ile ilgili sezgiler aktarılır. Tarot falı bakan falcı ile tarot falı baktıran arasında bir enerji akışı olur. Bu enerji o kadar güçlüdür ki tarot kartlarına yansır. Sitede tarot falı baktırmak için size sunulan kartlardan seçmeniz gerekir. Falcı ile canlı olarak fal baktırdığınız için o enerjiyi falcı sizden alır. Dilerseniz falcının tarot falı yorumunu mail yoluyla alabilirsiniz.

Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Aşk falı daha çok bekar kişilerin ve evlenmek üzere olan kişilerin baktırdığı bir fal türüdür. Özellikle kadınlar ilişkilerinde sürekli merak eden ve sorgulayan taraftır. Eşi olacak kişi ile aşk hayatı nasıl olacak? Evlilik olacak mı? İstediği aşkı ve sevgiyi alabilecek mi? Partneri onu aldatıyor mu? Gibi birçok sorunun yanıtı aşk falı ile verilir. Aşk falı adı üstünde sadece aşk hayatınıza dair bilgiler verir. Sitede aşk falı baktırmak isterseniz sadece aşk falı bakan falcıları tercih etmeniz daha sağlıklı olur. Partnerinizin veya sevgilinizin resmini çekin ve falcıya atın. Falcı aşk falınıza bakarken sizde falı dinlemenin keyfine varın. Sitede bakılan aşk falı ücretleri farklıdır. Hangi falcı seçilmişse falcıya göre ücret farklı olur. Kredi kartı ile ödeme yapabilir ve fal yorumuna geçebilirsiniz. Site güvenlik ağı ile korunan bir sitedir ve kullanıcıların tüm hakları saklıdır.

Vefk Nedir?

Vefk bir fal değildir. Sözlük anlamı uyum demektir. Vefk bakacak kişi bazı dualar ve ayetler okuyarak bakar. Bir dileği olan kişi dileğinin gerçek olması için vefk yaptırabilir. Arap alfabesinde olan her harfin bir sayı değeri vardır. Bu ebced hesabına göre yapılır. Vefk yaptıracak kişi, kendisinin ve annesinin adını yazar ve gerisi vefk yapacak kişiye bırakır. Sitede vefk yapacak uzman önce abdest alır ve temizlenir. Zihnini tüm düşüncelerden uzaklaştırır. Bazı dualar ve ayetler okuyarak vefk ilmini yapar. Sitede vefk ilmini yapan uzman hizmetleri ücretlidir. Ücreti ödedikten sonra hizmeti hemen almanız ve ilmi yapacak kişiyle görüşmeniz mümkündür. Görüşme sohbet havasında soru cevap şeklinde olur.

Kurşun Döktürme

Kurşun dökme geleneği Şamanizme dayanan bir gelenektir. İnsanların psikolojisini düzeltmek ve onları kötü enerjilerden korumak için yapılır. Sıvı hale gelen kurşun yüksek ısıda eritilir. Ayrı bir kabın içine su, tuz ve soğan parçası konurdur. Kurşun dökülecek kişinin üzerine beyaz bir bez örtülür ve kurşun dökme bu bezin üzerinde yapılır. Sıcak kurşun bazı dua ve ayetler okunarak su dolu kaba boşaltılır. Suda oluşan şekiller okunur. Herkes kurşun dökemez. Kurşun dökecek kişi bu işin uzmanı olmalıdır. Sitede kurşun dökme hizmeti kurşun falı adı altında verilir. Kurşun falına bakacak kişi abdest alır ve bir takım dualar okur. Bu işlem canlı yapıldığı için o kötü enerji hissedilir ve kişinin üzerinden alınır. Kurşun falı sonrasında kuş kadar hafif olduğunuzu hissedeceksiniz.

Su Falı Nasıl Bakılır?

Su falı tüm fallar içinde ayrı bir yere sahiptir. Bunun nedeni bakan kişinin ruhani olarak mistik ve farklı boyuta geçmesidir. Suyun enerjisi ve falcının enerjisi birleşerek fal baktıran kişi hakkında bazı detaylar verir. Falcının konsantrasyonu çok önemlidir. Sitede su falı baktırmadan önce bilgi ve randevu almanız gerekir. Su falına bakacak kişi karanlık ve sakin bir ortama geçer ama öncesinde temiz olması gerekir. Herkes su falına bakamaz. Su falı özel bir enerji ve uzmanlık gerektirir. Sitede su falı baktırmak özel hizmetler arasında yer alır. Su falına bakan sayılı falcı vardır. Canlı olarak verilen bir hizmet olduğu için ücretlidir. Vip paketi alarak istediğiniz zaman su falına baktırabilirsiniz.

Dert Ortağı

Fal baktırmak, kurşun döktürmek aslında bir nevi rahatlama yöntemidir. Herkesin derdi kendine büyüktür sözü çok doğru bir sözdür. Yetişme koşulları ve kişilik yapısı nedeniyle her olay insanlar tarafından farklı algılanır. İnsan konuşan bir varlık olduğu için konuşmak, anlatmak kişiyi rahatlatır. Bu kişi hiç tanımadığınız bir kişiyse çok rahat iletişim kurarsınız. Site stresten sıkılan, bunalan insanlar için dert ortağı hizmeti verir. Dert ortağı hizmeti ile seçeceğiniz kişiye sıkıntılarınızı anlatıp rahatlayabilirsiniz. Sitede gizlilik ilkesi esastır ve üyelerin tüm bilgileri saklıdır, kimseyle paylaşılmaz.

Site online fal siteleri içinde en fazla hizmet sunan sitedir. Ücretsiz olarak da melek kartı açabilir ve burç yorumu alabilirsiniz. Astrolojiye ait her haberi ve paylaşımı sitede sadece üye olarak alabilirsiniz. Vip ve canlı hizmetler için ödeme kredi kartı ile yapılır. Paket alırsanız paket içeriğine göre hizmet alma şansınız olur. Üye olarak astroloji haberleri ilk siz alın. Her gün melek kartı açtırarak güne güzel ve zinde başlayın. Melek kartı açtırmak her üye için ücretsiz verilen bir hizmettir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.