Ersun Yanal’dan Yönetime İmalı Transfer Mesajı

0

Fenerbahçe deneyimli çalıştırıcısı Ersun Yanal, Ziraat Türkiye Kupası’nda dün akşam Spor Toto 1. Lig ekiplerinden olan Ümraniyespor’a kendi sahasında seyircisi önünde 1-0 mağlup oldukları karşılaşmanın sonrasında önemli açıklamalar yaptı.

Mücadeleyi değerlendiren Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, “Her Fenerbahçe sevdalısı gibi biz de bir hayli üzgün ve kırgınız. Biz de aynı duygular içindeyiz. Belki de daha çoğunu hissediyoruz. Umarım en kısa zaman içinde yeni oyuncularla, takımımızı daha farklı dinamizmle sahada yer edinecek konuma getirmemiz gerekiyor. Camiamız, yönetimimiz, biz hep birlikte el ele verip buradan çıkacağız” sözlerini kullandı.

Beklemedikleri bir sonuç aldıklarını sözlerinde belirten Yanal, “7 günlük bir süreç içerisinde takımı rejenere edecek bir takım çalışmaların bitmesi konusunda hızlanmak ve gerçekleştirmek durumundayız. Futbolcuları lig karşılaşmasına hazırlamak durumundayız. Biz bunu gerçekleştirecek çalışmaya başlamış durumdayız. Bazen bu süprizleri kabul etmek oldukça güç. Uzun zamandan bu yana devam eden bu havayı dağıtmak oldukça önemli bir andayız. Yedi gün sonra transfer sezonu bitecek ve onunla beraber yenilenmiş bir takımla taraftarın önünde olmayı çok istiyoruz. Sorulacak soruları daha sonra yanıtlayacağız” sözlerini söyledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.