Emine Bulut’un katili ifadesinde ne söyledi?

0

Emine Bulut’un Eski eşi Fedai Baran’dan pes dedirten ifade! Kırıkkale’de 4 yıl önce boşandığı eşini 10 yaşındaki çocuklarının gözleri önünde acımasızca bıçaklayarak öldüren Fedai Baran’ın ilk ifadesi ortaya çıktı. Katil Fedai Baran’ın ilk ifadesi ise şok etkisi yarattı.

Eski eşini Kırıkkale’de bir kafede defalarca bıçaklayarak olay yerinden kaçan Fedai Baran yaşanan olayın ardından Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesinde gözaltına alındı. Gözaltına alınmasından sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Fedai Baran’ın mahkemede verdiği ifade de “Çocuğumun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum” dedi. Fedai Baran, mahkemeye verdiği ifade sonrası tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Eşi tarafından vahşice katledilen Emine Bulut, can çekişirken kızına son sözlerini söyledi. Ölmek istemediğini titrek sesiyle anlatmaya çalışırken çok kan kaybeden Emine Bulut, hayata gözlerini yumdu. Kızının gözleri önünde yaşanan bu olay çocuğun psikolojisini aşırı derece de etkiledi. Aile, Çalışma ve Sosyal Bakanlık tarafından çocuğa destekler çığ gibi büyüyor. Çoğu sayıda psikiyatris  çocukla özel olarak ilgileniyorlar. Herkesin kanını donduran bu olay sosyal medyada büyük tepki aldı. Türkiye toplumu kadınlara yönelik yapılan bu vahşiliklerin artık son bulmasını istiyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.