Elif Bebek Sonsuzluğa Uğurlandı

Karadeniz bölgesi kenti Amasya'da anne ve babası ile beraber Pazar günü nehre düşen araçtan suya atlayan kişi tarafından kurtarılmalarının ardından hastanede hayata tutunma mücadelesine yenik düşen daha henüz iki aylık olan Elif Beren Gümüş'ün cenazesi, Çorum'un Osmancık ilçesinde son yolcuğuna uğurlandı.

0

Karadeniz bölgesi kenti Amasya’da anne ve babası ile beraber pazar günü nehre düşen araçtan suya atlayan kişi tarafından kurtarılmalarının ardından hastanede hayata tutunma mücadelesine yenik düşen daha henüz iki aylık olan Elif Beren Gümüş’ün cenazesi, Çorum’un Osmancık ilçesinde son yolcuğuna uğurlandı.

Amasya’daki trafik kazasında sudan çıkarılmasının ardından tedavi altında olduğu Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaşama gözlerini yuman Elif bebeğin cenazesi, dayısı Abdullah Kani Temiz tarafından morgdan götürülerek memleketi Çorum’un Osmancık kazasına getirildi. Belli bir zaman Osmancık Devlet Hastanesi morguna konulan Elif bebeğin cenazesi, daha sonra Beylerçelebi Camisi’ne götürüldü. İkindi namazına müteakip kılınan namazın sonrasında Elif bebeğin cenazesi, Osmancık Asri Mezarlığı’na getirilerek son yolculuğuna uğurlandı.

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam etmekte olan anne Sibel Gümüş, 2 aylık bebeğinin hayatını kaybettiği haberini alması üzerine ambulansla Osmancık ilçesine getirildi. Kızını morgda son defa gören anne Gümüş’ün sağlık halinin ağırlaşması üstüne bu hastanede tedavi altına konuldu. Kaza sonucunda yaralanan ve Amasya’da tedavi altına konulan baba Mehmet Gümüş’ün ise sağlık halinin halen ciddiyetini sürdürdüğü kaydedildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.