Dedikodu Yüzünden Ateş Açtı

En kalabalık beşinci şehir olarak dikkat çeken turizmin başkenti Antalya'da içlerinde "dedikodu" çıkması sebebiyle husumet ortaya çıkan iki akraba aile içerisinde mahalle kavgası çıktı. 29 yaşındaki H.P., silahla akrabalarının evini basarak yedi el ateş açtı, olayın sonrasında diğer tarafta sokağa gelmesi üzerine mahallede meydana gelen kargaşa, polisin biber gazlı müdahalesiyle güçlükle durdurulabildi.

0

En kalabalık beşinci şehir olarak dikkat çeken turizmin başkenti Antalya’da içlerinde “dedikodu” çıkması sebebiyle husumet ortaya çıkan iki akraba aile içerisinde mahalle kavgası çıktı. 29 yaşındaki H.P., silahla akrabalarının evini basarak yedi el ateş açtı, olayın sonrasında diğer tarafta sokağa gelmesi üzerine mahallede meydana gelen kargaşa, polisin biber gazlı müdahalesiyle güçlükle durdurulabildi.

Antalya’nın Kepez kazasında ortaya çıkan bu olayda akraba olan 2 aile birbirine girdi. “Dedikodu” yapmaları üzerine bir süre önce tartışma yaşadıkları taraflardan 29 yaşındaki H.P. kendisiyle aynı ismi taşıyan 44 yaşındaki akrabası H.P’nin evine giderek yedi el ateş etti. Balkonda olan akrabaları, silah seslerini duyması üzerine evin içine kaçarken, H.P. ise ateş etmeyi devam ettirdi. Kurşunlardan beş tanesi evin duvarına, iki tanesi de camlara isabet etti.

Olayın sonrasında H.P. kaçarken, kısa zaman sonra sokağa inen taraflar, kavgayı burada devam ettirdi. Etrafta yer alan komşuların ihbar yapması üstüne mahalleye çok sayıda polis ekibi yöneldi. Kısa zamanda olaya müdahale gerçekleştiren ekipler, tarafları ayırmak konusunda uzun uğraşlar verdi. Her iki taraftan da bazı kişiler, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Güvenlik güçleri, eve silahla ateş açan H.P.’yi yakalamak konusunda çalışma başlattı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home