Cumhuriyetimizin 95. Yılı Kutlamaları Tüm yurtta büyük bir coşku ile gerçekleşti.

0

 

Ankara’da bulunan Özel Batı Koleji Öğrencileri Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Dans gösterileri, Şiir dinletileri ve konuşmalar düzenlediler.

İzlediği kutlama gösterilerini ilgi ile izleyen yazarımız Batı Koleji kurucu müdürü Burak ALTINOK ile gerçekleştirdiği ropörtajında geleceğimizin teminatı Cumhuriyet sevdalısı gençleri yetiştiren öğretmenlerin çalışmalarını da yerinde gözlemledi.

Özel Batı Koleji kurucu Müdürü Burak ALTINOK’un 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı için kendilerini yürekten kutluyoruz. Değerli Eğitimcinin Kutlama konuşması :

Tüm insanların eşit yaratıldığına ve eşit haklara sahip olduğuna inanıyoruz. Bunun için tüm öğrencilere iyi bir eğitim alabilme fırsatı sunuyoruz.

Bizi bir arada tutan temel değerler etrafında ulusumuzun topyekûn şahlanacağı günlerin hayalini kuruyoruz. Öğrencilerimizin, ülkemizin geleceğini şekillendiren birer yetişkin oldukları günlerin hayalini kuruyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirebilmek için de çok çalışıyoruz.

Atatürk’ün ‘’ Ulusça tek bir şeye ihtiyacımız var: Çalışkan olmak’’ sözünün doğruluğuna yürekten inanıyoruz

sahip olduğumuz değerlerimizden ve Cumhuriyetimizden   asla  vazgeçmeyeceğiz. Geleceğimiz, yarınlarımız olan gençlerimize bu bilinci aşılamak en kutsal görevimizdir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi Muhtaç Olduğumuz kudret, Vatan Millet  Bayrak sevgisi bizim damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur. Bu uğurda mücadele eden başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü,  şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 95. Yılı Kutlu Olsun.

Leave A Reply

Your email address will not be published.