Cengiz Ünder İtalyayı Sallamaya Devam Ediyor

0

Cengiz Ünder dördüncü golünü üçüncü maçta buldu, Roma ise Udinese’yi 2-0 yendi ve Cumartesi günü Serie A’da üçüncü galibiyetini aldı.

Inter, Inter’in Cenova’daki maçından önce Inter Milan’ın iki puan önünde üçüncü sırayı aldı.Perotti, “Sezonun ilk yarısında olduğumuz yere geri döndük” dedi.

Roma, Ünder 70. dakikada bölgeden yükselen güçlü, yükselen bir atış çıkardığında öne geçti.

Diego Perotti, Udinese orta sahanın ortasına doğru bir şut çekti ve 90’lı galibiyetini açılı bir şekilde gösterdi.

İlk olarak, 20 yaşındaki Türkiye kanat oyuncusu, Roma, Hellas Verona’yı 1-0 yenerek beş maçlık galibiyet serisini bitirince 43 saniye kala attı. Ardından da bir parantez vardı ve ayrıca geçen hafta Benevento’da 5-2 kazanmak için bir destek verdi.

Tüm bunlar, Roma ile yaptığı ilk 14 maçta herhangi bir golde bulunulmadı.

Rom teknik direktörü Eusebio Di Francesco, Ünder’in “Takımdan kendisi daha fazla oynuyor” dedi. “En büyük gücü, atışını hızla hazırlayarak kapatılmasını zorlaştırmak” dedi.

Perotti, “Çok alçak gönüllü ve henüz İtalyanca bilmiyor ama iyi davranıyor ve harika bir çocuk, hepsini hak ediyor” dedi.

Roman, Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi ilk haftasında 16 son Shakhtar Donetsk’i ziyaret etti.

Di Francesco, Ukrayna tarafının “Bir kış tatilinde bulundukları gerçeğinden en iyi şekilde yararlanmak zorundayız ve uygun olmayabilir” dedi. “Saldırılarda çok kaliteliler var ve tehlikelidir, ancak tutumumuzu değiştirmemeliyiz.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.