Çaykur Rizespor Futbolcusu Mykola Morozyuk’un Eşi Irina Kulüp Başkanı Oldu

0

Süper Lig’de mücadele eden Çaykur Rize’nin oyuncusu Mykola Morozyuk’un eşi Irina yine çok konuşulacak bir işe imza attı. Türkiye’de de çok konuşulan ve adeta tanınırlık olarak eşi Mykola Morozyuk’u bile geride bırakan Irina Morozyuk, bu sefer de ülkesinde FC Lion Kulübü’nün başkanı oldu. betpas güncel giriş Ukrayna’nın lviv kentinde mücadele eden FC Lyon Spor Kulübü’nün başkanlık koltuğuna oturan Irina haberi sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. Bu gelişme ile birlikte Irina Ukrayna futbol tarihinin ilk kadın başkanı olma unvanını kazanmış oldu. Irina yaptığı ilk açıklamada, “Bu şehirde doğmuş bilir olarak bu benim için gururdur” dedi. www.tom69.com

Sosyal Medyadan Haberi Duyurdu

Kendi moda firmasına sahip olan Irina Morozyuk Bunu ile ilgili yaptığı açıklamada “Aslan yavrularının ev,i, FC Lion’un başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Büyük hedeflerimiz var. Lviv Futbol Federasyonu’nu, bizi destekleyemeye ve resmi maçlara katılmaya devam etmemize izin vermeye çağırıyorum. betpas Bölünmez, güçlü ve bağımsız bir Ukrayna için varız.

Bu teklifi aldığımda, bu şehirde doğmuş biri olarak, epeydir süren amatör futbola olan ilgim aklıma geldi. betpas giriş Göreve başladıktan sonra teknik direktör dahil birçok durumla karşılaştım. Çözmek için zamana ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı. İkinci veya üçüncülüğün bile kabul edilemeyeceğini söyleyen Morozyuk, kulübün hakkının başarı olduğunu sözlerine ekledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.