Bursaspor mağlup olsa da Mesut Bakkal umutlu

0

Bursaspor’un tecrübeli teknik direktörü Mesut Bakkal, Karadeniz ekibi Trabzonspor’a 1-0 mağlup oldukları mücadelenin sonrasında açıklamalar meydana getirdi.

Süper Lig’de Trabzonspor’a 1-0 mağlup olan Bursaspor’da teknik direktör Mesut Bakkal karşılaşmasının ardından konuştu. Takımın mücadelesinden memnun kaldığını dile getiren Mesut Bakkal, “Bütün bu verilere bakınca, her şeyiyle öndesiniz. İlk yarıda oyunu rakip yarı sahaya yıkan, gol pozisyonu üreten bir Bursaspor. Talihsiz bir karşılaşma oynadık. Tunay’ın omzunda sakatlık çıktı. Mücadeleden mutluyum. Baktığınız zaman bir şeyler yapmaya çalışan, ivme kazanan bir ekip var. Devam edeceğiz.” Sözlerini söyledi.

Teknik direktör Mesut Bakkal sözlerini “Maçı kaybedebiliriz ama bazı şeyleri gördüm takımda. 2-3 gün çalışmamıza karşın gördüm. Talihsiz mağlup olduk. Buna takılı kalmayacağız. Altı karşılaşmada kazanabildiğimiz puanları kazanacağız. Maç maç devam edeceğiz. Motive olacağız. Mücadele etmeden buradan çıkamayacağız. Ceza sahasına 35 defa girmişiz. Bu oldukça önemli kriter. Bunu devam ettirip golle sonuçlandırmamız gerekiyor.” Diye konuştu.

Mesut Bakkal son olarak “Dönen topları aldık. Trabzonspor’un pozisyonu bulunmuyor. Bir tek yan toplarda eksiğimiz bulunuyordu. Tüm oyuncularda inanç var. Ben mutluyum oyuncularımdan. Bu maçı kapattık. Yarın idman yapıp, pazar dinleneceğiz.” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.