Bursa Mobilya – Yatak, Koltuk ve Yemek Odası Takımları

0

1967 senesinde Bursa’da üretime başlayan Akçalar & Onss Mobilya; kurulduğu günden bugüne dek farklı tarz ve beğen anlayışlarına uygun alternatifler üretmektedir. Yenilikçi tasarımlarıyla beraber geniş ürün yelpazesini beğeniye sunmaktadır. Bu anlamda bursa mobilya dendiği zaman akla ilk gelen firmalardan biri olmuştur.

Bursa Düğün Paketi

Bursa’daki mobilya firmalarının öncüsü olan Akçalar Mobilya,bursa düğün paketi ile yeni evli çiftlere pek çok kampanya sunuyor. Yeni evlenecek çiftler için en modern şekilde tasarlanmış yeni takımları bünyesinde bulunduruyor. Düğün paketlerine Küçük Sanayi ve İnegöl’de bulunan mağazaları ziyaret ederek bizzat fikir sahibi olabileceğiniz gibi, internet sitelerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Hazırladıkları düğün paketlerinden ve kampanyalardan hem yararlanmak hem de bu konuda detaylı bir şekilde bilgi almak için modelleri inceleyebilirsiniz.

Bursa Yemek Odası ve Koltuk Takımı

Bursa’nın mobilya anlamında lider ismi Akçalar Mobilya, yemek odaları için hazırladığı takımlarla da beğeni kazanmaya devam ediyor. bursa yemek odası modellerine ulaşmak için mağazaları ya da internet sitelerini rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda evin en önemli bölümlerinden biri olan salon ve oturma odaları için de pek çok mobilya modeli yer alıyor. Modern çizginin dışında klasik ve şık modeller de Akçalar Mobilya firmasının bünyesinde yer alıyor ve bursa koltuk takımı dendiği zaman tercih edilen ilk isim oluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.