Boluspor – Fenerbahçe maçında Şener Özbayraklı ile Osman Bilik tartıştı

Boluspor - Fenerbahçe maçında Şener Özbayraklı ile Osman Bilik tartıştı

0

Spor Toto 1. Ligde Boluspor ile Fenerbahçe arasında oynanan hazırlık maçını Boluspor 6-2 kazandı. Maçın sonunda Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı stadın dolmasını beklediklerini ama dolmadığını bundan da üzüntü duyduklarını ifade etti. Maç sırasında Fenerbahçe oyuncularından Şener ile Boluspor’un yardımcı antrenörü Osman Bilik arasında bir tartışma yaşandı. Yaşanan bu tartışma ile ilgili olarak da konuşan Necip Çarıkçı olayın çok küçük bir tartışma olduğunu ve maçtan sonra hemen halledildiğini ifade etti.

Fenerbahçe ve Boluspor arasında oynanan hazırlık maçını Boluspor 6-2 kazandı. Maç sırasında Boluspor yardımcı antrenörü Osman Bilik Bolusporlu oyuncu Sefa’ya seslenerek Atak yapmayıp pas vermelerini söyledi. Bunu Fenerbahçeli sporcu Şener duyduğunda yardımcı antrenör ile Şener arasında ufak çaplı bir tartışma yaşandı.

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı yaşanan bu tartışmayı değerlendirdiğinde, Fenerbahçeli Şener ile yardımcı antrenörleri arasında çıkan tartışmanın çok önemli olmadığını, küçük çaplı bir tartışma yaşandığını belirtti. Aykut Kocaman ile görüştüklerini ve bu sorunu hallettiklerini ifade etti. Boluspor ile Fenerbahçe’nin dost kulüpler olduğunu ve bu tür tartışmaların maç içinde kalması gerektiğini söyledi. Her maçta bu tür tartışmaların yaşanabileceğini bunun maçın stresinden kaynaklanmış olabileceğini belirten Necip Çarıkçı maç sonucunun Şener’i etkilemiş olabileceğini bu sebeple tartışma çıktığını ifade etti. Ayrıca önemli olanın maçın güzel bitmesi olduğunu söyledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.