Bayan Çizme

0


 Çizme diz altı ya da diz üstüne kadar çıkabilen ayak ve baldırı soğuktan koruyan gerçek deri, suni deri, süet gibi çeşitleri bulunan ayakkabılardır. Çizmeleri genellikle bayanlar tercih ederler. Bayan çizme ayağı ve baldırı koruduğu kadar çok fit ve şık bir görünümde elde ettiği için yıllar boyunca favoriliğini yitirmemiştir.

 Bayan Çizme Fiyatları ve Modelleri

 Çizme hem dışarıda hem de kapalı alanda giyilecek şık bir görünüm elde etmenize yarıyor. Bayan çizme genellikle kış mevsiminde kullanılması daha yaygındır. Kış mevsiminde mini eteğin altına diz üstü ya da diz altı çizmeler kullanılabilirken tayt ve dar paça pantolonlar içinde kullanılabilirler. Deri ceketin altına kombin edebileceğiniz kısa yada yüksek topuk deri çizme modelleri vardır. Son zamanların çorap çizme modelleri dikkat çekiyor. Bu çizmeler bir çorap gibi baldırı saran modeller olup önü ve arkası bordo, gri, siyah gibi renkleri bulunur.

 Mini eteklerle kullanmak için diz üstü kısa topuk bayan çizme olduğu gibi diz hizasında büzgülü ve düz modelli ince ya da kalın topuklu modeller de mevcuttur. Siyah renklere ağırlık verilse de beyaz ve koyu yeşil oldukça şık çizme modellerine de yer verilmiştir. Bu modellerde kaliteli çizme almak istiyorsanız https://www.sofiabaldi.com/bayan-bot-cizme-modelleri  ziyaret edebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.