Başkan Ali Koç, Ersun Yanal Tartışmalarına Açıklık Getirdi

0

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe TV’de canlı yayında soruları yanıtladı. Teknik direktör Cocu’nun gideceği, Ersun Yanal’ın geleceği tartışmalarına da açıklık getirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün televizyonu FB TV’de soruları yanıtladı. Kadro dışı kalan oyunculardan, ‘Cocu gidecek mi?’ konusuna kadar her konuda açıklamada bulundu. Ersun Yanal konusunda “Onun döneminden beri rahatça maç izlemiyoruz” diye itirafta bulunan Koç, buna rağmen değişiklik düşünmediğini dile getirdi.

“Ersun hocayı getirdim derim ama kulüp böyle yönetilmez. İnsanlar istediği için ben Ersun Yanal’ı getirmeyeceğim diye bir durum yok. ” ifadelerini kullanan Koç, Ersun Hoca ile alınan şampiyonluğun en keyifli şampiyonluk olduğunu ifade ederken, “En kolay şey, hoca değişikliğine gidip insanların gazını almak. Şu aşamada hoca değişikliği yapmanın erken olduğunu düşünüyoruz. ” dedi.

“Ersun Yanal Sevdasına Son Verin”

Başkan Ali Koç, Ersun Yanal ile ilgili sözlerinin devamında “Ersun Yanal’la ilgili bir planımız yok. Kendisiyle konuşmadık. Medyada yoğun bir kampanya var ama ben bunlardan etkilenmem. Biz uzun vadeli planlarla çıktık. Ne kendisi ile konuştuk, ne de konuşmayı planlıyoruz. Olmayacağını buradan söylüyorum. Taraftarlarımızdan ricam lütfen Ersun Yanal sevdasına bir son verelim.” ifadelerini kullanarak tartışmalara nokta koydu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.