Barcelona Messi İçin Yeniden Önlem Alacak

İspanya La Liga ekiplerinden olan Katalan devi Barcelona, Arjantinli düny yıldızı oyuncusu Lionel Messi'yi elinden kaçırmamak konusunda her türlü önlemi alıyor. Katalan takımı, Messi'nin sözleşmesinde yer edinen 700 milyon euroluk serbest kalma maddesini artırma yönünde girişimler yapmaya başladı.

0

İspanya La Liga ekiplerinden olan Katalan devi Barcelona, Arjantinli düny yıldızı oyuncusu Lionel Messi’yi elinden kaçırmamak konusunda her türlü önlemi alıyor. Katalan takımı, Messi’nin sözleşmesinde yer edinen 700 milyon euroluk serbest kalma maddesini artırma yönünde girişimler yapmaya başladı.

Barcelona yönetimi, Paris Saint Germain’in 222 milyon euro vererek Brezilyalı futbolcu Neymar’ı ellerinden almasının sonrasında Lionel Messi’yi de benzer biçimde yitirme korkusu içerisine girdi.

Bir televizyon programı konuşma meydana getiren kulübün finansal ve stratejik direktörü olarak görev yapan Pancho Schroder, Messi’nin kontratında yer edinmekte olan 700 milyon euroluk serbest kalma maddesini de arttırmayı düşündüklerini sözlerinde belirtti.

Schroder, “Messi’nin ortaya koymuş oyunu Barcelona’da bırakmasını sağlayacak bir serbest kalma maddesi üstünde çalışıyoruz. Bir sene önce Neymar için de yaptığımız ücretin yeterli sözlerine yer verdi.

Güney Amerika kıtası ülkeleri arasında yer alan Arjantin’de Maradona’dan sonra çıkan en iyi futbolcu olarak gösterilen usta yetenek Lionel Messi’nin başka bir kulübe transfer olmasının çok zor olduğunu sözlerinde söyleyen Schroder, bununla beraber futbolun gelmiş olduğu noktada her çılgınlığın meydana gelebileceğini ifade etti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home