Bağlama Büyüsü ve Aşk Büyüsü

0

Büyülere inanıp inanmamak ayrı bir mesele ama bu yöntemle sonuca ulaşabileceğinize inanıyorsanız, işinde uzman ve gerçekten tılsım sahibi ya da öngörülü olarak tanımlanan medyumlardan yardım almak gerektiği söyleniyor. En etkili sevgiliyi âşık etme büyüsü gibi büyülerden faydalanmak için medyumlardan, özel yetenek sahibi insanlardan faydalanmanın uygun olacağı belirtiliyor.

Sevgiliyi bağlama amacıyla yapılan Bağlama büyüsü, bozulan ilişkilerde, evliliklerde başvurulan eş bağlama büyüleri, sevgisini kaybetmeyen ve ilişkisinin devam etmesini isteyen insanlar tarafından yaptırılan büyüler olarak tarif edilebilir. Uzman ve yetenekli bir medyumdan yardım alınarak yapılan bu büyü, bozulan ilişkilerin eski haliyle ya da sağlıklı biçimiyle devam etmesini sağlayabilir.

En etkili sevgiliyi âşık etme büyüsü gibi isimlerle yapılan aşk büyüleri ise, tek taraflı bir aşkı karşılıklı bir durum haline getirmek amacıyla yapılan büyüler olarak gösterilebilir. Başarılı olması için güvenilir, yetenekli ve benzer konularda başarılı büyüler yaptığı bilinen medyumlar/hocalar tarafından yapılmaları gerektiği belirtiliyor.

Medyum Cahid Hoca Hoca, bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve geri döndürme büyüsü gibi büyüler konusunda uzman olduğu söylenen, başarılı sonuçlar elde ettiği belirtilen medyumların başında geliyor. Hocanın verdiği bilgiler ve internet sitesinde yer alan bazı açıklamalar, büyü yaptırmak isteyen bağlama veya aşk büyüsü gibi konularda yardım almak isteyen kişilerin takip etmeleri gereken yolu gösteriyor.

Medyum Cahid Hoca Hoca, tılsım kabiliyeti ve bu konularda özel yeteneği olduğu düşünülen kişilerin başında geliyor. Hocadan yardım alan birçok kişi başarılı sonuçlara ulaştıklarını belirtiyorlar. Ama medyumlardan ve yaptıkları işlerden bahsetmeden önce, ‘büyü’ kavramına incelemek yerinde olur.

Büyü, farklı ve özel konularda yardım arayan insanların harekete geçirilen özel enerjiler sayesinde faydalandıkları, en zor işleri ya da görevleri bile mümkün hale getiren özel işlemler olarak tanımlanabilir. Tarih boyunca elde edilen deneyimler ve çalışmalar sayesinde öğrenilen büyüler, kısaca ‘tılsım sahibi’ gibi kelimelerle tanımlanan özel insanlar tarafından hayata geçirilen işlemlerdir.

Büyüler herkes tarafından yapılabilen işlemler değildir. Farklı kurumlarda eğitimi verilen bir konu değildir. Başarılı şekilde büyü yapabilen kişiler (medyumlar ya da hocalar), özel bir yeteneğe sahip olan ve zaman içinde kendisini geliştirerek ‘büyü yapma yetkinliğine’ eriştiği belirtilen insanlar olarak görünüyorlar.

Birçok kişi büyü yapabildiğini, yaptığı büyüler sonucunda başarılı sonuçlar alabildiğini iddia etse de; en etkili sevgiliyi aşık etme büyüsü gibi büyüler ya da daha farklı ve zor büyüler söz konusu olduğunda, yetenek sahibi olan, deneyim ve beceri sahibi olan, kendisini geliştirmiş olan hocalardan (medyumlardan) yardım almak gerektiği söylenmektedir. Sevgiliyi bağlama büyüsü gibi büyüler, sorumluluklarının farkında olan, büyüyü yaptıran kişiye getirebileceği vebali açıklama kapasitesine sahip olan, başka problemler tesis etmeden büyüyü yapma yeteneğine sahip olan medyumlar tarafından yapılması gerektiği belirtilen işlemler olarak gösteriliyorlar

Leave A Reply

Your email address will not be published.