Babasını Bıçakladıktan Sonra Üstüne Darp Etti

0

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Lefkoşa’da 25 yaşındaki Raif Korçin, tartışma yaşadığı babası Kemal Korçin’i duş alırken 3 farklı bölgesinden bıçaklayarak ağır bir şekilde yaralanmasına yol açtı. Raif Korçin’in bundan önce de babasını altı yerinden bıçakladığı ve babasının şikâyetçi olmaması sebebiyle polis ekipleri tarafından serbest bırakıldığı kayıtlardan ortaya çıktı.

Meydana gelen bu olay Lefkoşa’nın Kızılay bölgesinde ortaya çıktı. Koçin, babası ile sebebi henüz ortaya çıkmayan bir nedenden dolayı tartışma yaşadı. Baba Kemal Korçin tartışmanın sonrasında duş almaya gitti. Güvenlik güçlerinin mahkemeye yapmış oldukları bilgiye göre; Raif Korçin de, eline aldığı ekmek bıçağı ile duş alan babasına arkasından saldırdı. Zanlı, sırtından ve göğsünden bıçakladığı babasını, bıçak kırılınca bu defa darp etmeye başladı. Baba Kemal Korçin’in yardım çığlığı atmasının ardından komşuları yaşanan bu sıra dışı olayı polise haberdar etti.

Olay bölgesine intikal eden güvenlik güçleri Raif’i gözaltına aldı. Ağır yaralanan ve hayati tehlikesi halen devam eden baba Korçin ise Lefkoşa Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan Raif Korçin için üç gün gözaltı süresi verildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.