Ayşen Gruda’dan Hülya Koçyiğit’e Çok Konuşulacak Cevap!

Ayşen Gruda’dan Hülya Koçyiğit’e Çok Konuşulacak Cevap!

0

Sinema sanatçısı Ayşen Gruda, verdiği röportajda Hülya Koçyiğit’in sözlerine çok konuşulacak yanıt verdi. “Ülkede baskı yok, herkes özgür” sözlerine karşılık veren Ayşen Gruda “Daha ne yapsınlar, kamçıyla mı dövsünler bizi” dedi.

Posta Gazetesi’ne röportaj veren sinema ve tiyatro sanatçısı Ayşen Gruda, Hülya Koçyiğit’in bir röportajı sırasında söylediğ “Ülkede kimse baskı altında değil, aksine herkes fazla özgür” şeklindeki sözlerine yanıt verdi.

Yeşilçam sanatçısı arkadaşına cevap veren Gruda, “Hülya, pardon, daha ne yapsınlar kamçıyla mı dövsünler ?  Hülya Hanım hülyalarından bir an önce uyansın. Bu pek engin düşüncelerini bizimle paylaştığı için kendisine teşekkür ederiz ama bunları lütfen kendine saklasın. Eski bir sanatçı ve çok seveni var. Bu laflar hiç hoş değil. Çok tuhafıma gitti.” ifadelerini kullandı.

 

“Sanatçı muhalif olmalı mı?”

“Sanatçı muhalif olmalı mı?” sorusuna yanıt veren Gruda, iyi yapılıyorsa alkışlayabileceğini belirterek “Benim işim muhalefet. Beni eleştirenler her zaman başımın tacıdır. Bir yerde herkes beni alkışlayıp hiç eleştirmiyorsa oradan derhal kaçarım. İyi bir muhalefet partimiz yok diye bakın ne durumdayız! Güçlü bir muhalefetimiz olsa her şey daha farklı olabilirdi.” dedi.

 

Ben İdama Karşıyım

Kadın, çocuk ve hayvanlara taciz haberlerine ilişkin görüşlerini açıklayan Gruda, “Ben idama karşıyım. Ama bu haberleri okuyunca çıldırıyorum. Yetişkin iki kişi arasında bir takım hisler olur ve karşılıklı rızalarıyla birlikte olurlar. Hayvanlarda da bu böyledir ama bu yapılan çok büyük bir günah. Çok ağır cezalar verilmeli” şeklinde konuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.