Ayakkabı Tamircisi

0

Sürekli olarak giydiğiniz ayakkabılar bir süre sonra eskimeye başlayacaktır. Bir süre sonra da onları giymemeye ve beğenmemeye başlarsınız. Bu durumda ayakkabılarınızın çöpe gitmemesi için bir ayakkabı tamircisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayakkabı tamiri için arayışını yaptığınız tamirciler size beklediğiniz performansı sunmayabilir.

Levent Lostra, ayakkabılarınızı tıpkı ilk günkü haline getirebilir. Ekibimizde çalışan profesyonel tamirciler ile ayakkabılarınız yeni alınmış gibi olur. Kenarı açılmış, sağı solu yırtılmış, bağı kopmuş gibi sorunları kendinize dert etmeyin. Ayakkabılarınızı bize gönderin biz dert edelim. Ne olduğunu umursamaksızın ayakkabılarınıza öyle bir tamir uygulayalım ki siz bile şaşırın. Siz de ayakkabı tamircisi hakkında detaylı bilgiye https://www.leventlostra.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Tamircisinin Görevi

Ayakkabı tamircisi, yıpranmış ve yırtılmış ayakkabıları tekrar eski haline getirmek için onlara bazı işlemler uygular. Bu işlemlerle ayakkabılarınız yeni alınmış gibi gözükür ve bir süre daha sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Levent Lostra aradığınız ayakkabı tamircisi olabilir. Çünkü diğer tamircilerden farklı olarak ayakkabılarınızı ilk günkü haline getirebiliyoruz. Hem de siz hiç yorulmadan. Bizi ararsanız sizler için valemiz gelip evinizden ayakkabınızı alır. Tabiri yapılan ayakkabı tekrar vale aracılığı ile evinize kadar ulaştırılır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.