Avcılar’a Yeni Hastane Yapılacağı Müjdesi Verildi

Türkiye’nin en kalabalık metropol ili İstanbul’un Avrupa yakası ilçeleri arasında yer alan Avcılar’daki Murat Kölük Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. olarak görev yapan İbrahim Ulusoy, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’na 14 Mart Tıp Bayramı olması nedeniyle meydana getirdiği ziyarette Avcılar'a açılacak yeni hastane ile alakalı olarak ayrıntıları masaya yatırdı.

0

Türkiye’nin en kalabalık metropol ili İstanbul’un Avrupa yakası ilçeleri arasında yer alan Avcılar’daki Murat Kölük Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. olarak görev yapan İbrahim Ulusoy, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’na 14 Mart Tıp Bayramı olması nedeniyle meydana getirdiği ziyarette Avcılar’a açılacak yeni hastane ile alakalı olarak ayrıntıları masaya yatırdı.

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görevinin başında olan Opr. Dr. İbrahim Ulusoy yakında inşaatı başlayacak olan üç yüz yirmi yataklı, on sekiz yoğun bakım yataklı, yirmi yedi poliklinik odalı ve altı ameliyathaneli yeni bina projesi, halihazırdaki hastanedeki sürmekte olan palyatif bakım, acil ve kadın doğum servisleri ile diğer projeler hakkında görüşmeler meydana getirdi.

Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’na ziyaret neticesinde Birinci Dünya Savaşı’nda Çanakkale Cephesi’nde kahramanlık örneği ortaya koyan Mehmetçiklere takdim edilen askeri harp madalyasını temsilen Sığındere Muharebesi’nde şehit düşen Trabzonlu Yüzbaşı Hasanoğlu Ahmet Kamil ve Mehmetoğlu İbrahim (Rize-Pazar) temsili künyeleri ve askeri nişan madalyaları verildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.