Apple Yeni Modellerine Gece Zammı Tarifesi Uyguladı

Türkiye çapında ABD malı olan Apple'ın yeni telefonları içerisinde yer alan iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR'ın fiyatları henüz gizliliğini korurken, Apple sürpriz bir hamle meydan getirerek yeni telefonların tanıtılmasıyla beraber şok gece zammı gerçekleştirdi. iPhone X Apple'ın internet adresi üstünden kaldırılırken, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın fiyatları iyice tavan yaptı.

0

Türkiye çapında ABD malı olan Apple’ın yeni telefonları içerisinde yer alan iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ın fiyatları henüz gizliliğini korurken, Apple sürpriz bir hamle meydan getirerek yeni telefonların tanıtılmasıyla beraber şok gece zammı gerçekleştirdi. iPhone X Apple’ın internet adresi üstünden kaldırılırken, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın fiyatları iyice tavan yaptı.

Dünya genelinde milyonlarca insanın kullanmakta olduğu telefon Apple, yeni modelleri iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ı tüm dünyaya ilan etti. Yurt dışı fiyatları etkinliğin bitiminde açıklanırken, Türkiye fiyatları ise henüz açıklanmadı. Lakin Apple sürpriz bir kararla halihazırda satışı yapılmakta olan iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 ve iPhone 8 fiyatlarına bu gece zam gerçekleştirdi. Meydana getirilen bu yeni zamla beraber iPhone fiyatları ‘rekor’ seviyeye ulaştı.

İŞTE ZAMLI APPLE FİYATLARI

Apple tarafından gerçekleştirilen güncelleme ile beraber iPhone 7 başlangıç fiyatı 4199 TL‘den 4999 Türk Lirası seviyesine çıktı. Dudak uçuklatan bu zam uygulaması ile iPhone 7′nin 128 GB’lık versiyonu ise, 5.999 TL‘ye yükselme eğilim ortaya koyarken; iPhone 7 Plus modeli ise 4999 Türk Lirası yerine yeni zam uygulamasının sonrasında, 6.299 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa konulacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.