Android Oreo’nun Whatsapp Rehber Sorunu!

Android Oreo’nun Whatsapp Sorunu!

0

Android Oreo’da bulunan sorun Whatsapp’ı kullanılamaz hale getiriyor.

Adroid Oreo sürümünde önemli bir Whatsapp problemi ortaya çıktı. Whatsapp’ı kullanılamaz hale getiren problem, birçok kullanıcı tarafından şikayet edilmesine sebep oldu. Android Oreo sürümüyle ortaya çıkan sorunla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Android 8.0’ın yayınlanmasının üzerinden aylar geçti ancak hala birçok telefona güncelleme gelmedi. Bazı telefonlara yüklenen güncellemeler ise önemli problemleri ortaya çıkardı.

 

Whatsapp Rehber Sorunu

OnePlus’ın amiral gemisi 5T modeline gönderdiği Android 8.0 Oreo güncellemesi önemli bir sorunun ortaya çıkmasına sebep oldu. Whatsapp’tak kişilerin görünmesini engelleyen sorun, mesajlaşmayı hemen hemen imkansız hale getirdi.

Kısa bir süre önce satışa sunulan OnePlus 5T, hem dünya çapında hem Türkiye’de büyük ilgi görmüştü. Uygun fiyata sahip olan OnePlus 5T, kutusundan Android 7.1.1 sürümü ile çıkıyordu ancak Oreo güncellemesini kısa sürede hızlıca alan telefonlardan biri olmayı başarmıştı.

 

Çözüm Bilinmiyor

OnePlus’ta ortaya çıkan sorun için birçok çözüm önerisi sunuldu ancak şu ana kadar hiçbir yol sorunu düzeltme konusunda başarılı olamadı. Şirketin kısa süre içinde yeni bir güncelleme yayınlayarak diğerini yayından kaldırması bekleniyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.