Ali Koç Taraftarın Yaptığı Poşet Formayı Odasına Astı

Naylon poşet ile yapmış olduğu Fenerbahçe formasını "Poşetten forma olmaz' dediler ama ben yaptım, Fenerbahçe'ye başarılar" sözleriyle sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım meydana getiren ve Sarı lacivertli takımdan davet alan fanatik taraftar, geride bıraktığımız cumartesi günü Ülker Stadyumu’nda oynanan Kayserispor karşılaşmasını stadyumda takip etti.

0

Naylon poşet ile yapmış olduğu Fenerbahçe formasını “Poşetten forma olmaz’ dediler ama ben yaptım, Fenerbahçe’ye başarılar” sözleriyle sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım meydana getiren ve Sarı lacivertli takımdan davet alan fanatik taraftar, geride bıraktığımız cumartesi günü Ülker Stadyumu’nda oynanan Kayserispor karşılaşmasını stadyumda takip etti.

Fenerbahçe Başkanı olarak geldiği günden beri taraftarın sevgilisi haline gelen Ali Koç poşetten formayı duvarına asarken taraftara forma hediye edildi. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 4’üncü haftasında sahasında kendi seyircisi önünde Ertuğrul Sağlam’ın başında olduğu Kayserispor’u konuk etti. Sarı-lacivertlilerin bu karşılaşma öncesinde özel bir misafiri yer alıyordu. 11 Ağustos tarihinde gerçekleştirmiş olduğu paylaşımla gündemde geniş yer bulan taraftar, Fenerbahçe yönetimi tarafından konuk edildi.

Sosyal medya hesabından meydana getirdiği bir paylaşımda “Poşetten forma olmaz’ dediler ama ben yaptım. Fenerbahçe’ye başarılar” sözlerine yer veren taraftar, Fenerbahçe tarafından Kayserispor karşılaşmasına davet edilmişti. Müsabaka öncesinde Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen taraftara forma hediye edilirken Ali Koç, poşetten formayı odasına asarak fotoğraf çektirdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.