Akşener’i Eleştirmenin Cezası Dayak Yemek Oldu

İYİ Parti Genel Başkanı olarak yaklaşan seçim öncesinde mitinglerini artıran Meral Akşener'in Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki mitinginde yer alan ve şehit yakını olduğunu öne sürerek, terör problemine değinmesini isteyen bir vatandaş, partililerce darp edildi.

0

İYİ Parti Genel Başkanı olarak yaklaşan seçim öncesinde mitinglerini artıran Meral Akşener’in Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki mitinginde yer alan ve şehit yakını olduğunu öne sürerek, terör problemine değinmesini isteyen bir vatandaş, partililerce darp edildi.

Programı çerçevesinde Elbistan kazasına giden Meral Akşener, Malatya Caddesi’nde kendisini karşılayan partililere yönelik olarak partisinin seçim bürosu önünde konuşma meydana getirdi.

Miting esnasında elindeki Türk bayrağı çıkartmasıyla canlı yayın kameramanlarının yer aldığı alana giden ve şehit yakını olduğunu belirten 33 yaşındaki servis şoförü Salih Ünsal, Akşener’e hitaben, “Bir şehit yakını olarak, bu bayrak uğruna şehitler verdik. Bu ülkenin problemi, ekonomik problemden önce terör sorunu. Keşke Saray’dan önce terör sıkıntısını nasıl çözeceğinizi anlatsaydınız.” eleştirisinde bulundu.

Bunun üstüne ise İP Genel Başkanı Akşener’in, “Ben terör problemini çözdüm oğlum, çözdüm. Bunun için nelere uğradım. Ohoo çözdüğüm için nelerle suçlanıyorum. Habur rezaletini ben yapmadım.” Yanıtını yaptığı Ünsal, miting alanındaki partililer tarafından bulunduğu alandan indirilerek dayak atıldı.

Vücudunun birçok bölgesinden darbe alan ve güvenlik güçlerinin olaya yetişmesiyle kalabalığın elinden kurtarılan Ünsal, polis aracına bindirilerek Elbistan Devlet Hastanesine sevk edildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.