Ahmet Ağaoğlu, deplasmandaki 3-1’lik AEK galibiyetini değerlendirdi

0Trabzon’da yerel gazeteler, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında deplasmanda Yunanistan temsilcisi AEK’yı 3-1 yenerek önemli avantaj sağlayan Trabzonspor ve Caleb Ansah Ekuban’a övgüler yağdırdı. Ahmet Ağaoğlu galibiyeti değerlendirdi. 1xbet giriş detayları aktardı…

Ağaoğlu, karşılaşma ile ilgili olarak 1xbet giriş ‘e , “İyiydik. Rakibi baskı altında tuttuk. Özellikle ikinci yarıda. Skor gelince maç rahatladı. AEK daha lig maçı oynamamış. Güzel, turu getirecek bir skor. Ama oynamadan hiçbir maç kazanılmıyor. İyi bir skor almasaydık Prag maçındaki skorların anlamı olmayacaktır. Avantajlıyız. UEFA Avrupa ligi bizim için önemliydi. Trabzon’daki maçı da geçip iyi bir grupta Avrupa’da yolumuza devam ederiz. Allah inşallah Şampiyonlar Ligi’ni de nasip eder” dedi.

1xbet Kaçan penaltı ve direğe takılan toplarla ilgili sorulan soru üzerine Ahmet Ağaoğlu, “Kale dururken neden direğe vuruyoruz ki. Atacaksın. AEK 1-0 galip başladı neredeyse. Ama oyunu sonuna kadar kovalayan bir yapıya büründü takım. Hissediyordum hissettiğimiz bir adım önünde oldu. Ekuban, Sörloth’un 3 maçta attığını attı. Gol açısından Trabzonspor’un sıkıntısı yok. Yiyoruz, yemememiz lazım. Bu kadar gol atarken 1-2 tanede ye yani. Oda olur” dedi.

Bir diğer değenlendirme betist ‘e Kuzey Ekspres Gazetesi ilk sayfasından geldi “Atina’da Fırtına”, son sayfasında da “Bordo-Mavililer AEK’yı Dağıttı, Ekuban Şov Yaptı” başlıklarını kullanırken, son sayfasında “Atina’da Ekuban Fırtınası” ifadelerine yer verdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.