9 Çocuğu Olan Profesör 35 Yıl Sonra Doğuştan Kısır Olduğunu Öğrendi

0

Kuzey Afrika ülkeleri arasında yer alan Fas’ın Sidi Slimane kentinde hayatını sürdüren 9 çocuklu bir adam doktora gittiğinde hayatının şokuyla karşı karşıya kaldı. 35 senelik evli profesör, rutin üroloji kontrolünde doğuştan kısır olduğu ortaya çıktı.

Fas yerel medyası kısa zaman kadar önce doğuştan kısır olduğu ortaya çıkan ve 9 çocuk sahibi adamın hikâyesiyle çalkalanıyor. Fas’ın Sidi Slimane kentinde yaşamını devam ettiren dokuz çocuk babası profesör, ‘kısır’ olduğunu öğrenmesinin ardından hayatının şokunu yaşadı. 35 senelik evli ve dokuz tane çocuğu olan profesör, rutin üroloji kontrolünde doğuştan kısır olduğu şokunu yaşadı.

Doktoru ona sağ testisinde küçük bir kist bulunduğunu ve bu ortaya çıkan kist sebebiyle çocuk sahibi olamayacağını ifade etti. Ancak bu kistin ufak bir operasyon sonucunda alınabileceğini bildirdi.

Diğer taraftan ortada çok ciddi bir sorun vardı. Çünkü otuz beş senelik evli adamın dokuz çocuğu bulunuyor. Haberi duyar duymaz soluğu mahkemede alan Faslı profesör, karısına bile haber vermeden avukatıyla birlikte gerçeği ortaya çıkarmak adına elinden gelen her şeyi yaparak karısına boşanma davası açtı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

irfan home