Keten Bluz Modelleri İle Yaz Tarzınızla Göz Alıcı Olun

0


Yaz aylarının kavurucu sıcaklarına karşı koymak ve kendinizi çok ferah bir tarza bürümek istediğinizde, keten bluz modelleri sizlere yardımcı oluyor. Tamamen pamuk ve keten kumaş ile tasarlanan bluz modelleri, gömlek modelleri gibi düğmeli ya da düz bir şekilde sizlere sunuluyor. Düğmeli olan modeller aynı zamanda ceket gibi de giyilebiliyor.

Kullanımı Son Derece Rahat Keten Bluz Modelleri

Kullanımı son derece rahat olan keten bluz modelleri, yaz aylarında terlemenize engel oluyor. Hafif yapısı sayesinde rahatlıkla giyilip çıkarılabiliyor. İçerdiği keten bileşenden ötürü, cilde asla zarar vermeden kullanılıyor. Kısa modellerden uzun modellere, fakir kol kesimlerden yarasa kol kesimlerine varana kadar pek çok çeşide sahiptir.

Keten Bluz Modelleri İle Bohem Havaya Bürünmeye Hazır Olun

Keten bluz modelleri genellikle sabit renklere sahiptir. Daha çok beyaz ve krem tonlarında karşımıza çıkmakta olan keten modeller, bohem tarzını yansıtıyor. Kullanımı ve kombin rahatlığı sayesinde sizler de bohem tarzına bürünebilirsiniz. https://www.parkmoda.com/kadin-bluz-modelleri adresinde dilediğiniz her ürünü bulabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.