YAZARLAR

Adnan Tink

NEDEN BU KADAR Mİ...

Tamer Yazar

HATAYLI NAKLİYECİ...

Prof. Dr. Celalettin Yavuz

PKK’dan Sil...

Nuri Erdener

İSKENDERUN DEĞİŞİ...

 

ANKET

 
 
SEYFİ BAŞKAN'A VAADLERİNDEN DOLAYI İNANIYORMUSUNUZ ?(21.10.2014)

İnanmak İstiyorum

İnanasım Yok

İnanmakta Zorlanıyorum

İnanamıyorum

İnanıyorum

Vallahi Çok Kararsızım

 

:: Sonuçlar ::

:: Tüm Anketler ::

Toplam Oy:
 
 

Uğur Arslan Çeşme’de eğitim verecek

Türkiye Porselen Makyaj Şov–2008 Yarışması'nın Porselen Makyaj birincisi İskenderunlu kuaför Uğur Arslan, 24–27 Kasım tarihleri içerisinde İzmir'de genç kuaförlere 'porselen makyaj' eğitimi verecek.

Çeşme Pırıl Otel'de 3 gün sürecek eğitimde ülkemizin genç kuaförlerinin porselen makyaj dalında eğitilmesini sağlayacak olan İskenderun'daki Make Up Artist Uğur Arslan, bu etkinlikle kentin ve yörenin adını bir kez daha ülkeye ve Avrupa'ya duyuracak.

Ünlü Makyöz sanatçısı Uğur Arslan Mesleğinde iyi olmasına karşın Anadolu'da çalışmayı tercih etmesini “Küçük denizde büyük balık olması” olarak nitelendirdi. Türkiye ve Avrupa’da birçok dalda ödül alan Uğur Arslan, Türkiye ve Avrupa ülkelerinde düzenlenen büyük organizasyonlar, güzellik yarışmaları ve katalog çekimlerinde aranan makyaj sanatçısı olduğunu belirtti.  

Ödüllü Makyöz uzmanı Uğur Arslan “Buradaki eğitim seminerine eğitimci olarak benimle birlikte ünlülerin makyaj uzmanı ve ünlü Makyöz Sanatçısı Erdal Pektaş ile birlikte kalıcı makyaj üzerine eğitim vereceğiz. Ayrıca Türkiye’nin ve Avrupa’nın Barbi bebeği Çiğdem Ertem de porselen makyaj, protez tırnak uzmanı Sabiha gümüş katılacak. Gala gecesinde çok özel bir saç Şov’um olacak” ifadelerini kullanan Uğur Arslan “Amacım kentimizi tüm Türkiye ve Avrupa’da çok iyi bir tanıtımımızı yapmaktır” şeklinde konuştu.

Kurban Bayramı ve yeni yıla ilişkin ekibiyle yeni tasarım ve stillerle güzel görünmek ya da daha güzel olmak isteyen bayanlara hizmet edeceğini anlatan Arslan, protez, protez tırnak ve kalıcı makyaj ile kentin insanlarını güzelleştirmeyi sürdürdüğünü belirtti.

04.11.2010

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır
 

YAZARLAR

Nesrin Rihani

VALİ TOPAÇA KENDİ...

Bilgin Güzelaydoğdu

Küstahtır Bilirim...

H. İbrahim Ataman

AYRILIK PARÇALANM...

Sadık Karakaş

İŞÇİLERE KÖLELİK ...