Arşiv:

YAZARLAR

Adnan Tink

ÜÇ HİLALİN RÜZGÂR...

Tamer Yazar

BÜYÜK DEVLET̵...

Prof. Dr. Celalettin Yavuz

Hakan Fidan’...

Nuri Erdener

İSKENDERUN DEĞİŞİ...

 

Uğur Arslan Çeşme’de eğitim verecek

Türkiye Porselen Makyaj Şov–2008 Yarışması'nın Porselen Makyaj birincisi İskenderunlu kuaför Uğur Arslan, 24–27 Kasım tarihleri içerisinde İzmir'de genç kuaförlere 'porselen makyaj' eğitimi verecek.

Çeşme Pırıl Otel'de 3 gün sürecek eğitimde ülkemizin genç kuaförlerinin porselen makyaj dalında eğitilmesini sağlayacak olan İskenderun'daki Make Up Artist Uğur Arslan, bu etkinlikle kentin ve yörenin adını bir kez daha ülkeye ve Avrupa'ya duyuracak.

Ünlü Makyöz sanatçısı Uğur Arslan Mesleğinde iyi olmasına karşın Anadolu'da çalışmayı tercih etmesini “Küçük denizde büyük balık olması” olarak nitelendirdi. Türkiye ve Avrupa’da birçok dalda ödül alan Uğur Arslan, Türkiye ve Avrupa ülkelerinde düzenlenen büyük organizasyonlar, güzellik yarışmaları ve katalog çekimlerinde aranan makyaj sanatçısı olduğunu belirtti.  

Ödüllü Makyöz uzmanı Uğur Arslan “Buradaki eğitim seminerine eğitimci olarak benimle birlikte ünlülerin makyaj uzmanı ve ünlü Makyöz Sanatçısı Erdal Pektaş ile birlikte kalıcı makyaj üzerine eğitim vereceğiz. Ayrıca Türkiye’nin ve Avrupa’nın Barbi bebeği Çiğdem Ertem de porselen makyaj, protez tırnak uzmanı Sabiha gümüş katılacak. Gala gecesinde çok özel bir saç Şov’um olacak” ifadelerini kullanan Uğur Arslan “Amacım kentimizi tüm Türkiye ve Avrupa’da çok iyi bir tanıtımımızı yapmaktır” şeklinde konuştu.

Kurban Bayramı ve yeni yıla ilişkin ekibiyle yeni tasarım ve stillerle güzel görünmek ya da daha güzel olmak isteyen bayanlara hizmet edeceğini anlatan Arslan, protez, protez tırnak ve kalıcı makyaj ile kentin insanlarını güzelleştirmeyi sürdürdüğünü belirtti.

04.11.2010

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır
 

YAZARLAR

Nesrin Rihani

ÇELİK GİBİ YETKİ ...

Bilgin Güzelaydoğdu

Küstahtır Bilirim...

H. İbrahim Ataman

KADİR GECENİZ VE ...

Sadık Karakaş

KÖY ENSTİTÜLERİ V...